Komanda

Advokātu birojs “Bērziņš, Marga un Vīnkalns” ir dibināts 1999. gadā un kopš izveidošanas brīža veiksmīgi sniedz juridisko palīdzību klientiem, kuru loks pastāvīgi paplašinās. Mūsu biroja advokātu nodrošināto juridisko palīdzību, izvēlas ne tikai Latvijas, bet arī ārvalstu komersanti un iedzīvotāji.

Mūsu advokātu biroja advokātu un juristu augstais profesionālisms nodrošina vislabākās kvalitātes juridisko palīdzību civiltiesību, krimināltiesību un administratīvo tiesību jomās.

Advokātu biroja “Bērziņš, Marga un Vīnkalns” autoritātes pamats ilgstoša profesionālā prakse, pastāvīga zināšanu padziļināšana un starptautiskā sadarbība.

Mūsu biroja advokāti ir veiksmīgi snieguši juridisko palīdzību vissarežģītākajās civillietās, krimināllietās, administratīvajās lietās, kā arī lietās, kas ir saistītas ar cilvēktiesību pārkāpumu novēršanu. Sniedzot juridisko palīdzību mūsu advokāti ir sadarbojušies ar Igaunija, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas, Šveices, Lielbritānijas, Izraēlas, ASV un Austrālijas advokātu birojiem. Mūsu birojā klienti saņem juridiskas konsultācijas un cita veida juridisku palīdzību latviešu, angļu un krievu valodās.

Mūsu pārliecība - rūpīga attieksme pret darbu un biroja klientiem, nodrošina veiksmi jebkura jautājuma risināšanā un klientam vēlamā mērķa sasniegšanā.

Advokātu biroja mērķis ir nodrošināt jebkuram klientam visaugstākā līmeņa juridisko palīdzību, neatkarīgi no risināmā jautājuma sarežģītības pakāpes, pilnvērtīgi izmantojot iegūtās zināšanas un radošo garu, saglabājot personīgu attieksmi pret katru mūsu klientu.

Jautājumu forma

E-pasts:
Teksts:

Kontakti

Zvērinātu advokātu birojs
"Bērziņš, Marga un Vīnkalns"

Adrese: Vīlandes iela 5-11, Rīga, LV-1010

Epasts: birojs@bmvadvokati.lv

Tālr.: +371 67324616

Fakss: +371 67324616